מטפלת NLP בבאר שבע

NLP היא שיטה, שמאפשרת תקשורת עם התת-מודע ומטרתה לעזור לך ליצור תוצאות עוצמתיות ומהירות בחייך שישמרו לאורך זמן.

הטיפול ב-NLP ודמיון מודרך מתאים לכל מי שמבקש לעשות שינוי בחייו במגוון רחב של נושאים.

הטיפול מתמקד במטרה בה המטופל מעוניין, שינוי אישי או מקצועי, שינוי הרגל, הגשמה עצמית, שחרור מחרדות, פוביות, טראומות, התמכרות, התנהגויות ואמונות מגבילות.   
 

הטיפול ב-NLP ודמיון מודרך מחבר את המטופל לעוצמות ולמשאבים שלו.
במהלך הטיפול ב-NLP ודמיון מודרך, נזהה את הדפוסים ומה מפעיל אותם, אך במקום לעסוק בשאלת הלמה, שאלות הגורמות לנו להישאר באותו המקום, נתמקד בפתרונות ובחיבור עם המשאבים והעוצמות הייחודים לכל אחד ואחת, הקיימים בנו, ברוב המקרים מבלי שאנחנו אפילו מודעים אליהם. כאשר משתמשים בדיוק באותם המשאבים עבור השגת המטרה ניתן בקלות להגיע לשינוי בתחום הבעיה ולראות גם כיצד השינוי משפיע על תחומים אחרים בחיים.
הטיפול ב-NLP ודמיון מודרך, עובד גם שנראה לכם שאינכם יודעים כיצד תוכלו להשיג, להצליח, לעשות, לשנות. וגם כאשר אתם משוכנעים שאין בכם כוחות, משאבים או יכולת בתחומים אותם אתה מעוניינים להשיג.
שתאפשרו לעצמכם להגיע למפגש ולחוות את הטיפול ב-NLP ודמיון מודרך תגלו, ברוב המקרים אפילו במפגש הראשון, שיש לכם את כל המשאבים והיכולות שאתם זקוקים להם בכל רגע נתון.

הנכם מוזמנים לשיחת ייעוץ חינם ולמפגש ראשון בו תוכלו לחוות את כל נפלאות ה-NLP והמשאבים שכבר קיימים בכל אחד ואחת מאיתנו – דבי לזר, מטפלת NLP ודימיון מודרך בבאר שבע.

 

קליניקה
WhatsApp chat