טיפול NLP

NLP היא שיטה המאפשרת תקשורת עם התת-מודע ומטרתה לעזור לך ליצור תוצאות עוצמתיות ומהירות בחייך שישמרו לאורך זמן.

ברמת הפירוש המילולי של המושג NLP, מדובר בתכנות מחדש (P-programming) של הקשרים במוח אשר נבנים מסך מרכיבי החושים הפיזיים (N-neuro)  והשפה איתה אנחנו מבטאים את עצמנו (L-linguistic).  או במילים פשוטות יותר, השיטה לומדת איך המוח פועל ומצליחה לשנות את התבנית בדיוק באותה הדרך. 

הטיפול מאפשר שינוי בכל תחום, הגשמה עצמית, חיזוק משאבים, שחרור מחרדות, פוביות,  תלות, התמכרות, הרגלים , התנהגויות ואמונות מגבילות. 

כמו כן, מאפשר הטיפול ב- NLP ודמיון מודרך, שיפור התקשורת האישית והבינאישית, מציאת ושיפור מערכות יחסים,  כלים להתמודדות עם מחלות ואובדן,  שחרור מטראומות, פתרונות פרקטיים להתמודדות עם מתח וחרדה, העצמה אישית והגשמת יעדים ומטרות.   

במהלך הטיפול נזהה את הדפוסים ומה מפעיל אותם, אך במקום לעסוק בשאלות הלמה, שאלות שלרוב גורמות לנו להישאר באותו המקום, נתמקד בפתרונות המחברים אותנו אל היכולות והעוצמות הקיימות וזמינות לכל אחת ואחד מאיתנו בדיוק ברגע בו אנו זקוקים להם. החיבור למשאבים הפנימיים שלנו, מאפשר לנו להשתמש בהם במקומות אותם אפילו לא היינו מסוגלים לראות ובטח שלא לגעת ולהשיג אותם.

כשתאפשרו לעצמכם להגיע ולחוות את הקסם הזה שנקרא NLP, הדלתות יפתחו גם עבורכם, ברוב המקרים אפילו במפגש הראשון, והידיעה שהיכולת להשיג ולשנות כל מה שתרצו כבר אצלכם תלך ותתעצם ממפגש למפגש עד אשר תופתעו לגלות שאין בעצם שום בעיה שאתם לא יכולים להתמודד איתה.

 

הנכם מוזמנים לשיחת ייעוץ ולמפגש ראשון בו תוכלו לחוות את כל נפלאות הNLP  – דבי לזר, מטפלת NLP בבאר שבע
WhatsApp Image 2022-11-17 at 13.52.47